Jesień to czas kiedy nasza skóra wymaga większej troski. Po letniej opaleniźnie zostały już tylko wspomnienia oraz przesusza cera. Na szczęście jesień to również najlepsza pora na wszelkie zabiegi regenerujące i złuszczające. Ponieważ słońce pojawia się coraz rzadziej, możemy pozwolić sobie na zabiegi z użyciem kwasów i retinolu.

Podczas tegorocznych targów Beauty Forum odkryłam zabieg Revinol firmy Natinuel. Markę cenimy sobie już od dawna za znakomite zabiegi złuszczające i liftingujące na bazie kwasów.

Po powrocie z targów nie mogłam się doczekać żeby wypróbować Revinol. Moja problemowa skóra jest bardzo wymagająca. Kiedy po wypróbowaniu nowego zabiegu, widzę wyraźną poprawę w kondycji mojej skóry, wiem ze mogę bez obaw polecać go klientom salonu.

Revinol może być stosowany przy każdym rodzaju cery, ale szczególnie zalecany jest osobom, które mają pierwsze widoczne oznaki starzenia się skóry, przebarwienia powierzchniowe oraz skórę suchą, odwodnioną.

W skład zabiegu wchodzą preparaty tj: Revinol A-peeling, Revinol C- mask, Revinol P-serum posiadające wysokie stężenie substancji aktywnych.

Celem zabiegu jest odmłodzenie skóry i poprawa jej ogólnego efektu estetycznego tj: wygładzenie, rozświetlenie, zagęszczenie, nawilżenie i wyrównanie naturalnego kolorytu skóry.

Zalety zabiegu:

skutecznie zabezpiecza równowagę biologiczna skóry
wspomaga odbudowę komórkową
przyśpiesza wymianę komórkową poprzez delikatną i równomierną eksfoliację
powoduje wyraźne odmłodzenie skóry
poprawia poziom nawilżenia skóry
wspomaga eliminację przebarwień
zapobiega i redukuje pierwsze widoczne oznaki starzenia się skóry
poprawia bio-aktywność fibroblastów.

Przeciwwskazania:
ciąża, laktacja, podczas ekspozycji słonecznych lub korzystania z solarium ( jest to dopuszczalne tylko po 2 tygodniach od wykonanego zabiegu), silne podrażnienia i uszkodzenia skóry, zmiany dermatologiczne

Cały zabieg trwa ok 1,5 godziny. W przeciwieństwie do zabiegów na bazie kwasów, nie odczuwałam tu nieprzyjemnego pieczenia czy podrażnienia skóry. Bezpośrednio po zabiegu moja cera była rozjaśniona, wygładzona i jakby po liftingu. Do domu wróciłam z ampułką Revinol- P serum, którą kosmetyczka zaleciła nałożyć po 4 dniach od zabiegu.

Kolejny zabieg mogę wykonać po 2- 3 tygodniach. Patrząc na wygląd mojej skóry, zdecyduje się przed ważną imprezą , dodatkowo jako zabieg bankietowy.

Aby uzyskać jak najlepsze rezultaty zabieg należy wykonać w seriach 3 do 5, w odstępach co 2- 3 tygodnie.

Ja osobiście jestem zachwycona rezultatem jaki uzyskałam i zdecydowałam się na serię 4 zabiegów. Po każdym kolejnym widziałam coraz większą poprawę w wyglądzie mojej skóry. Moja cera jest wyraźnie odmłodzona,  a przebarwienia rozjaśnione.

Do końca listopada Pink Hair and Beauty Studio oferuje zabieg Revinol w promocyjnej cenie 150 zł (org, cena 180 zł).